0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
اخبار و مقالات
  • 55
  • 42 مرتبه
تولید آیفون پرچمدار در هند برای اولین بار

تولید آیفون پرچمدار در هند برای اولین بار

06/05/1399

کمپانی اپل تعدادی از آیفون‌های خود را در هند به تولید می‌رساند، با این حال اخیرا فاکسکان ساخت گوشی آیفون ۱۱ را در این کشور آغاز کرده است.

تعداد کمی از این گوشی به تولید رسیده و در اختیار فروشندگان در این کشور قرار گرفته است، البته اپل در آینده تولید خود را در این کشور افزایش می‌دهد. ساخت آیفون ۱۱ در هند نشان‌دهنده تعهد اپل به این کشور است و این کمپانی می‌خواهد با این کار، وابستگی خود به چین را کاهش دهد.

این اولین باری نیست که شاهد تولید آیفون در خاک هند هستیم چرا که دیگر تولیدکننده گوشی‌های آیفون، «ویسترون» برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ شروع به تولید گوشی‌های قدیمی‌تر اپل در این کشور کرد. با این حال تا به امروز این شرکت موفق به تولید جدیدترین محصولات خود در این کشور نشده بود.

ویسترون که در گذشته مشغول تولید مدل اولیه آیفون SE، آیفون 6s و آیفون ۷ در کشور هند بود، هم اکنون گوشی آیفون XR را می‌سازد. اپل سال گذشته تولید گوشی‌های آیفون 6s و نسل اول آیفون SE را در این کشور متوقف کرد. در حالی که وزیر بازرگانی و صنایع هند، «پیوش گویال» در توییتر از آغاز تولید مدل‌های آیفون ۱۱ در این کشور خبر داده، اپل هنوز واکنشی نسبت به آن از خود نشان نداده است.

تولید گوشی‌های هوشمند در خاک هند مانع از پرداخت عوارض ۲۰ درصدی واردات می‌شود. شیائومی، ویوو، سامسونگ، اوپو، وان پلاس و بسیاری از شرکت‌های دیگر در سال‌های اخیر شروع به تولید محصولات خود در این کشور کرده‌اند که در حقیقت بخش بزرگی از فروش آن‌ها را پوشش می‌دهد.

آیفون ۱۱