0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
اخبار و مقالات
  • 550
  • 12 مرتبه
آیفون 13 احتمالا در رنگبندی متفاوتی عرضه میشود

آیفون 13 احتمالا در رنگبندی متفاوتی عرضه میشود

17/03/1400

رنگ مشکی مات تاکنون بیشترین رنگ شایعه شده از گوشی آیفون ۱۳ است و منابع مختلفی به آن اشاره کرده اند. برخی منابع عنوان می‌کنند که این رنگ فقط در نسخه‌های پرو و پرو مکس این گوشی ارائه خواهد شد و ظاهرا بیشتر شبیه به رنگ خاکستری بسیار تیره خواهد بود و ظاهری فلزی ایجاد می‌کند.

حساب توییتر فروشگاه موبایل به نام PengPhones در یکی از توییت‌های خود اشاره کرده است که اپل ممکن است آیفون ۱۳ پرو مکس را به رنگ صورتی رزگلد به بازار عرضه کند. هرچند به نظر می‌رسد احتمال اینکه اپل چنین تصمیمی بگیرد کمی دور از انتظار است. البته منبع شایعه سابقه بسیار خوبی در عنوان اخبار ندارد. با این حال استفاده از چنین رنگی برای گوشی آینده اپل می‌تواند قابل توجه باشد.

عرضه آیفون 13 پرو مکس صورتی رنگ؛ شایعه یا واقعیت؟ | رسانه کلیک

همان منابعی که رنگ مشکی مات آیفون ۱۳ را گزارش کرده بودند، ادعا می‌کنند که اپل قصد دارد نسخه پرو موبایل جدید خود را با رنگ نارنجی نیز در دسترس کاربران قرار دهد. PengPhones نیز در ادامه ادعاهای خود، در توییت دیگری عنوان کرده است که آیفون ۱۳ پرو مکس با رنگ بنفش عرضه خواهد شد.

آیفون ۱۳ احتمالا در ترکیب رنگ متنوع و متفاوتی عرضه می‌شود

رنگ‌های اشاره شده تنها چند مورد از شایعاتی که تاکنون عنوان شده است را تشکیل می‌دهد اما این احتمال وجود دارد که اپل مانند گذشته نسخه‌های مشکی و سفید آیفون ۱۳ و آیفون ۱۳ مینی را نیز عرضه کند. همچنین احتمالا مدل پرو این گوشی مانند سابق در رنگ‌های طلایی و نقره‌ای نیز عرضه خواهد شد. حتی این احتمال وجود دارد که نسخه پایه آیفون جدید در ترکیب رنگ سبز، آبی، بنفش و قرمز نیز در دسترس کاربران قرار گیرند زیرا تمام آن‌ها برای گوشی‌های آیفون ۱۲ و اکثر گوشی‌های آیفون ۱۱ موجود بودند.  

آیفون ۱۳ اپل با رنگ های جدید نارنجی-برنزی و رز صورتی عرضه خواهد شد - ترنجی