0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان

قوانین و مقررات سایت فست کالا

1.فست کالا موظف است کالایی مطابق با مشخصات فنی درج شده در سایت که خریدار آن را انتخاب کرده و سفارش داده است را برای او ارسال نماید.

 

2.فست کالا موظف است مشخصات کالا از نظر گارانتی و رنگ را دقیقا مانند آنچه خریدار انتخاب کرده است را برای او ارسال نمایند.

 

3.در فست کالا ، با توجه به نوسانات بازار ، قیمت  ها هر لحظه تغییر میکند و پس از تایید سفارش از سری فست کالا ، به هیچ وجه امکان تغییر قیمت محصول ( کاهش یا افزایش ) در فاکتور وجود نخواهد داشت .

4.پس از ثبت سفارش ، به هیچ وجه امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد  داشت .

 

5.قیمت تمامی کالاها در سایت مشخص است و هیچ هزینه ای به جز هزینه حمل به آن اضافه نخواهد شد.

 

6.تایید و پرداخت فاکتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت فست کالا میباشد.

 

7.مسئولیت تمامی کالاها در هنگام ارسال به عهده شرکت حمل ونقل و یا تهیه کننده شرکت حمل ونقل می باشد و تمامی کالاهای گران قیمت از قبیل موبایل ، تبلت و کنسول بازی بیمه حمل می گردند .فست کالا نیز پیگرد درخواست های مشتری از شرکت حمل کننده خواهد بود .

 

8.خریدار موظف است فورا پس از دریافت سفارش آن را از نظر ظاهری بررسی نماید و در صورت هرگونه اشکال ظاهری ، شرح اشکال را به پشتیبانی فست کالا اطلاع دهد.درصورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری فست کالا مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت .

 

9.در صورتیکه به دلیل هرگونه کار نرم افزاری و یا باز شدن پلمپ کارتن گوشی (گوشی از حالت آکبند خارج شده باشد) باز شود فست کالا از پس گرفتن آن معذور است.

 

10.چنانچه کالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد (و در مفاد شرایط 7 روزه فست کالا ) قرار گرفته باشد و خریدار  ظرف 35 روز از زمان دریافت آن را به فست کالا  عودت دهد هزینه عودت و ارسال مجدد بر عهده فست کالا خواهد بود.

 

11.در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد خریدار میتواند آن را تا یک روز کاری  پس از دریافت کالا به آدرس فست کالا ارسال نماید. در صورت آسیب رسیدن به کالا در حین حمل درصورتیکه کالا بیمه   نشده باشد و یا به درستی بسته بندی نشده باشد مسئولیت آن با خریدار است .

12.در صورت لغو سفارش ، فست کالا 7 روز کاری مهلت دارد تا وجه را عودت نماید. وجه فقط به همان حسابی که پرداخت از آن انجام شده است عودت داده میشود.

 

13.خرید آنلاین از فست کالا تنها از طریق سایت www.Fastkala.com امکان پذیر است . فعالیت فست کالا در اینستاگرام تنها با اکانت Fastkala@ میباشد.لطفا فست کالا راتنها از حساب های رسمی دنبال کنید و مراقب سودجویان باشید.هرگونه سواستفاده از نام و برند  Fastkala پیگرد قانونی  خواهد داشت .