0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
اخبار و مقالات

سخنگوی وزارت غذا و دارو اعلام کرد تمامی واکسن های داخل کشور کد اختصاصی دارند ویژه

به گفته جهانپور تمام واکسن‌ها دارای کد اختصاصی هستند که در سامانه تیتک سازمان غذا و دارو و سامانه سیب معاونت بهداشت ثبت می‌شوند و مشخص است که هر واکسن به چه شخصی و با چه کد ملی تزریق شده است.

دادگاه اپل و اپیک گیمز به پایان رسید؛ رای نهایی چه زمانی صادر می‌شود؟ ویژه

دادگاه اپل و اپیک گیمز بالاخره پس از سه هفته به پایان رسید. در این دادگاه شواهد و ادعاهای زیادی مطرح شد. طرفین درباره تعریف بازی و موضوعات مختلفی بحث کردند. اکنون قاضی باید با بررسی اسناد و شهادت‌ها در فرآیندی که ممکن است چند ماه طول بکشد، درباره صدور رای نهایی تصمیم‌گیری کند.

امکان مخفی کردن تعداد لایک‌ها به اینستاگرام افزوده شد ویژه

کاربران اینستاگرام از این پس می‌توانند با فعال کردن قابلیت مخفی کردن تعداد لایک‌ها و بازدیدهای محتوای ویدیویی، چنین داده‌هایی را از دید بقیه پنهان کنند. در این صورت تعداد لایک‌ها و بازدیدها تنها برای صاحب حساب نمایش داده می‌شود.

کمپانی اپل مدیر باتجربه در حوزه پرداخت‌‌های جایگزین با تسلط بر حیطه رمزارزها استخدام می‌کند ویژه

اپل در وب‌سایت مخصوص استخدام، آگهی جذب نیروی متخصص در حوزه پرداخت‌های جایگزین با تجربه حداقل ۵ سال در زمینه رمزارزها به اشتراک گذاشته که خبر از تلاش این شرکت برای توسعه فناوری‌های مبتنی بر این حوزه می‌دهد.

شکایت کاربران از تخلیه سریع باتری آیفون پس از نصب آپدیت iOS 14.6 ویژه

اپل آپدیت iOS 14.6 را برای آیفون‌هایش منتشر کرده و حالا برخی کاربران از عملکرد آن در زمینه مدیریت مصرف انرژی رضایت ندارند. این کاربران از طریق شبکه‌های اجتماعی و فروم‌های آنلاین از تخلیه شارژ باتری در این بروزرسانی خبر داده‌اند.